ТОВ «Івано-Франківськгаз Збут» переходить на дистанційну роботу

Дата: 09.11.2020 11:15

ТОВ «Івано-Франківськгаз Збут» переходить на дистанційну роботу

У зв'язку з зростанням в Івано-Франківській області захворюваності на короновірусну інфекцію, відповідно до Закону України "Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення", рішення Державної комісії ТЕБ та НС, яким м. Івано-Франківськ та Тисменецький район віднесено до «червоної зони» та з метою убезпечити численні захворюваннями серед працівників ТОВ «Івано-Франківськгаз Збут» підприємство переходить на дистанційний режим роботи.

Відтак з газових питань щодо звірки розрахунків, нарахувань вартості, ціни, пільг та субсидій, отримання довідок, рахунків за газ, а також щодо особистого прийому тощо звертайтеся до контакт-центру компанії:

E-mail: [email protected]; [email protected]

Тел: +38 (0342) 76 63 04, (0342) 58 64 20, (067) 344 84 95 (з 8.00 до 20.00 щодня)

Контактні номери телефонів для зв’язку у випадку, якщо виникатимуть питання, пов’язані із газопостачанням юридичних осіб: https://u.to/FChiGQ

До ваших послуг онлайн-сервіси ТОВ "Івано-Франківськгаз Збут": особистий кабінет на сайті 104.ua, мобільні додатки 104 Mobile для Android та 104 Mobile Light для iOS, чат-боти 7104ua у Viber і Telegram.

Також завжди оперативно отримувати актуальну інформацію та відповіді на питання можна і за допомогою сторінки ТОВ "Івано-Франківськгаз Збут" у мережі Facebook.

Бережіть себе та рідних!