Гарні новини від Екстренної медицини

Дата: 30.09.2020 09:10

З нагоди 50-річчя функціонування служби Швидкої допомоги (Екстренної медицини) головний лікар КНП "ОКЦ ЕМД та МК " Івано-Франківькоїобласної ради Матейко Мирон Федорович передав для потреб місцевої служби:

- автомобіль Пежо;

- медичну валізу з ліками першої допомоги;

- ЕКГ з телекардом, що дає можливість передавати кардіограми кардіологу, та прискорить встановлення діагнозу;

- автомобіль УАЗ передано на ремонт та після його завершення він буде повернутий як додатковий.

Щиро дякуємо за покращення матеріально-технічної бази Букачівської екстренної служби та ініціативі Валовіни Марії Михайлівни, відданого працівника даної служби, яка вже 50 років допомагає жителям Букачівської ОТГ.