Звертаємо увагу споживачів: загроза ботулізму!

Дата: 07.09.2020 16:22

Держпрождспоживслужба повідомляє про два випадки захворювання на ботулізм з трьома постраждалими у Харківській та Луганській областях, які пов’язані із вживанням риби в’яленої (лящ).
          З метою недопущення погіршення санітарно-епідеміологічної ситуації щодо захворювання на ботулізм Головне
управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області доводить до відома операторів ринку та споживачів про можливий обіг небезпечної рибної продукції та фальсифікацію документів на неї .У разі виявлення продукції ФОП Цирковнюка А.О. (адреса потужності: вул. Чкалова,1Б, с. Луб’янка, Бородянський район, Київська область) та ФОП Шипко Я.В. (адреса відсутня) - вжити заходів щодо підтвердження її походження.
У разі встановлення фальсифікації - повідомляйте Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області за тел.: (0342) 511389, 511392 або територіальні управління.