Великдень 2020! Святкуй вдома, святкуй онлайн!

Дата: 14.04.2020 12:47

Фото без описуШановні мешканці громади!

19  квітня ми будемо святкувати велике свято Великдень!. Цього року він буде не таким, як попередні, нажаль в світі та зоокрема в Україні склалася така ситуація, яка змушує всіх нас святкувати це величне свято вдома. Просимо вас залишатися з рідними та відсвяткувати це свято вдома.

В соціальним мережах є створено групи  церков Букачівської ОТГ, переходьте за посиланням та дивіться святкову літургію онлайн.

Церква Різдва Христового УГКЦ смт Букачівці https://www.facebook.com/groups/1355607254827914/permalink/1355750208146952/?__tn__=CH-R

парафія Успення Богородиці с Журавенко  https://www.facebook.com/groups/247246653072192/permalink/259052608558263/?__tn__=CH-R

Великодні дні настали
Люди чисті серцем стали.
Радості, тепла, любові
Хай прибуде в вашім домі!

Добро, мов сонце, землю обіймає.
Гімн перемоги лине із небес:
Радійте днесь! Хай серце вірить й знає
Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

Михась
2020-04-17 12:00:10

Просимо адміністатора надати тут відповідну інформацію відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації" стосовно того хто надав дозвіл виорати пасовище в Черневі? Де була в той час влада яку ми обирали? Чому ніхто не питає в людей дозволу? Люди проти! Адміністратор напишіть всім тут відповідь. Чи то якась секретна інформація? Чому видаляєте коментарі?

Відповідь адміністратора:

Доброго дня, наголошуємо ще раз для надання відповіді зверніться офіційно до Букачівської селищної ради, або напишіть відповідну заяву у в.о.старости с.Чернів Вітер-Любевич О.І. Дякуємо за увагу!

2020-04-17 12:08:49