КП "СВІРЖ"

Комунальне підприємство "СВІРЖ" Букачівської селищної ради створене сесійним рішенням Букачівської селищної ради у липні 2023 року. Є підприємством, утвореним на базі відокремленої частини комунальної власності Букачівської територіальної громади відповідно до Цивільного і Господарського кодексів України і входить до сфери управління Букачівської селищної ради.

Підприємство у своїй діяльності керується Конституцією України, Цивільним та Господарським кодексами України, Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», нормативно-правовими актами Президента України і Кабінету Міністрів України, іншими нормативними актами, рішеннями Букачівської селищної ради, виконавчого комітету селищної ради, розпорядженнями селищного голови та Статутом.

Засновником підприємства є Букачівська селищна рада. Підприємство підзвітне та підконтрольне Засновнику і підпорядковане виконавчому комітету Букачівської селищної ради.

Підприємство безпосередньо підпорядковане виконавчому комітету Букачівської селищної ради.

Підприємство є самостійним господарським суб’єктом, набуває прав та обов’язків юридичної особи від дня його державної реєстрації, має поточні та інші (в тому числі й валютні) рахунки в установах банків, круглу печатку, штампи, бланки зі своїм найменуванням а також інші атрибути юридичної особи відповідно до законодавства України.

Підприємство не відповідає за зобов’язаннями Засновника. Підприємство несе відповідальність за своїми зобов’язаннями в межах належного йому майна відповідно до чинного законодавства.

Від початку створення та по теперішній час підприємство очолює Кучинський Ігор Андрійович.