Чистота громади – це спільна справа для всіх і кожного!

Дата: 29.04.2024 09:17

Долучились до щорічної акції «За чисте довкілля».

В рамках Дня благоустрою, впорядкували територію біля Народного дому смт.Букачівці, а також центральний парк.

Прибрали також і біля «Скорботної матері».

Кожен з нас повинен усвідомити, що чистота нашої громади залежить від кожного з нас!

Тож давайте разом підтримувати порядок навколо себе та не будемо лише спостерігачами! Адже підтримання чистоти – це гарантія здоров’я та краси нашого рідного краю!

Варто вчитися дбати не лише про власну домівку, а й про селище, про чистоту й порядок в ньому, адже благоустрій нашої громади  – спільна справа усіх його жителів.