Реєстрація сільськогосподарської техніки – підсумки роботи Держпродспоживслужби Прикарпаття у 2023 році

Дата: 06.02.2024 10:09

Протягом 2023 року на Івано-Франківщині спеціалісти сектору реєстрації сільськогосподарської техніки Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області здійснили 2798 операцій з реєстрації, перереєстрації та зняття з обліку техніки.

Зокрема в 2023 році:

- зареєстровано та перереєстровано 2042 одиниці техніки,

- знято з обліку 756 одиниць.

Крім того:

- видано 838  посвідчень тракториста-машиніста;

- опрацьовано 1689 заяв та запитів щодо сільськогосподарської техніки юридичних та фізичних осіб.

Всього станом на 01.01.2024 року на обліку Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області перебуває 32196 одиниць техніки.

Для реєстрації, перереєстрації чи зняття з обліку сільськогосподарської техніки,  фізичним або юридичним  особам необхідно звернутись до працівників Сектору реєстрації сільськогосподарської техніки Головного управління  Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області із визначеним переліком документів.

Перелік необхідних документівза посиланням.