Інформаційна кампанія «Важко, але варто» - на підтримку Збройних Сил України

Дата: 09.12.2022 18:55

Міністерство культури та інформаційної політики України та Міністерство оборони України організували інформаційну кампанію «Важко, але варто»!
Саме ця кампанія передає важливу правду про життя та відчуття кожного з нас у період війни, підтримує мужніх, сильних, незламних чоловіків, жінок, які служать у Збройних силах України. Інформаційна кампанія «Важко, але варто» пропонує важливі інформаційні повідомлення, які підтримують українців. «Важко закохуватись, коли завтра на фронт – але варто». «Важко турбуватись про своїх, коли між вами мінні поля – але варто». «Важко тримати стрій, коли третю добу не спиш – але варто». «Важко будувати нове життя, коли дім зруйновано – але варто» та багато інших.