Інтерв’ю селищного голови для телеканалу ICTV

Дата: 09.02.2022 17:37

Сьогодні до Букачівської селищної ради завітала знімальна група телеканалу ICTV.
Під час інтерв'ю, голова селищної ради Вітер-Любевич Олександра Іванівна розповіла про те, як вона була обраною на цю посаду, про здобутки та невдачі, які довелось пережити у 2021 році (він став першим роком її каденції), поділилась планами на майбутнє і своїм баченням розвитку нашої громади. Було також чітко окреслено всі проблеми з якими громада та її керівництво зіштовхується кожного дня.
Не оминула селищний голова, у своєму інтерв'ю, і нагальну, найбільш болючу та одну з найбіших проблем - питання інфраструктури та стану доріг комунальних, а також тих, що перебувають на балансі держави.
Якщо з першими ще якось питання можна вирішити своїми силами, то з державними - біда. Фінансування відсутнє, а дороги проходять через усю громаду та є центральними, що в свою чергу завдає нищівного удару репутації громади та ставить під загрозу безпеку її мешканців.
Також після інтерв'ю журналісти відвідали майбутній рентген-кабінет, відзняли центральну частину смт.Букачівці.

Більше інформації та сам сюжет дивіться завтра у вечірньому випуску новин "ФАКТИ", на каналі ICTV о 18:45