УВАГА! Обмеження руху!

Дата: 12.12.2021 18:06

• В зв'язку із несприятливими погодними умовами (випадання снігу, ожеледиця), якi можуть призвести до ускладнень руху автотранспорту, аварійних ситуацій, а також для оперативного розчищення автодоріг тимчасово з 17:00 12.12.2021 р. вводиться обмеження руху великовагових транспортних засобів, які не придатні здійснювати рух в складних погодних умовах (відсутні ланцюги проти ковзання) на наступних автомобільних дорогах загального користування в Івано-Франківській області:
  • - Н-09 Мукачево - Львів, км 209+311 — 302+100 (на ділянці с. Яблуниця -  м. Івано-Франківськ);
  • - Н-10 Стрий – Чернівці - Мамалига, км 16+462-204+008 (на всій протяжності);
  • - Р-21 Долина — Хуст, км 0+000 — 45+039 (на всій протяжності);
  • - Р-24 Татарів – Кам’янець-Подільський, км 0+000 — 109+200 (на ділянці с. Татарів — м. Коломия).