Представники Головного управління взяли участь у вебінарі на тему "Комплексний підхід до контролю над тютюном та заходи забезпечення виконання вимог законодавства. Новітні нікотинові та тютюнові вироби у контексті загальної політики контролю над тют

Дата: 10.09.2021 13:00

07 вересня 2021 року керівництво Управління захисту споживачів Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області прийняло участь у вебінарі на тему "Виконання законодавства України у сфері контролю над тютюном", у якому взяли участь заступник Міністра охорони здоров’я України – головний державний санітарний лікар України І.Кузін, експерти ВООЗ, представники Держпродспоживслужби в т.ч. сектору контролю за рекламою, дотриманням антитютюнового законодавства та пробірного контролю.
Даний захід організовано Всесвітньою організацією охорони здоров’я у координації із МОЗ, з метою посилення спроможності Уряду України, державних установ та служб в питаннях імплементації Рамкової Конвенції ВООЗ з боротьби проти тютюну Цілей Сталого Розвитку ООН.
Під час вебінару учасники розглянули ряд важливих питань, серед яких – огляд необхідності комплексного підходу до контролю за тютюном, впровадження ефективного виконання законодавства, запобігання втручанню
тютюнової промисловості на ухвалення рішень у сфері боротьби проти тютюну, відповідно до статті 5.3 РКБТ ВООЗ, а також огляд нових тютюнових та нікотинових виробів та їх охоплення статтями.