Привітання з Днем знань

Дата: 31.08.2021 16:17

Дорогі учні, вчителі, шановні батьки!!

Букачівська селищна рада щиро вітає Вас зі святом Першого Дзвоника.

Бажаємо, щоб цей день став стартом пізнавального та успішного навчального року, який принесе не лише нові знання, але й вірних друзів, позитивні емоції, неймовірні враження та радість від спілкування. Будьте цілеспрямованими та сповненими ентузіазму. Особливим і  визначальним у житті він стане для милих першокласників, які  тримаючись за батьківські руки, вперше переступають поріг рідної школи. Нехай Вам усе вдається !

Дорогі вчителі!

Бажаємо Вам сил, здоров’я, терпіння, оптимізму, сміливості, наполегливості, рішучості, бадьорості і багато чудових ідей, щоб передати учням нові знання і зробити цей навчальний рік плідним і успішним.  Розкривайте творчий та особистісний потенціал  підростаючого покоління.

Начальник відділу освіти, культури,

туризму, молоді та спорту                                                    Бойчук О.В.