1 червня - День захисту дітей

Дата: 01.06.2021 08:26

Фото без опису             Фото без опису

Дорогі діти!! Шановні батьки!!

Щороку,  1 червня, в Україні і в усьому світі відзначається Всесвітній день захисту дітей.

Дитинство - це найкраща пора в нашому житті. Це час , коли світ такий великий, безмежний і незвіданий, і водночас, ще такий чарівний. Це час , коли ми ростемо, міцніємо, але водночас ще трохи віримо у казку. Це час – великих мрій і сподівань, безмежних можливостей, які відкриваються перед нами.

Діти – наша радість, наш скарб і наше майбутнє. Зичимо вам, дорогі хлопчики та дівчатка, Божого благословення, міцного здоров’я, щасливого дитинства, розуміння з боку батьків, сяючих посмішок, радісного, корисного і сповненого вражень відпочинку під час літніх канікул.

Батькам хочеться побажати любові, терпіння, мудрості, розуміння у всіх непростих ситуаціях, котрі можуть виникати під час виховання підростаючого покоління, усвідомлення важливості покладеного на них обов’язку  - виростити здорових людей і свідомих громадян на благо нашої держави.

З повагою,  голова Букачівської селищної ради Вітер-Любевич Олександра  Іванівна