Дата: 13.03.2021 11:02

COVID-19 — гостра респіраторна хвороба, спричинена коронавірусом SARS-CoV-2. Тяжкість перебігу захворювання залежить від багатьох факторів. Основною групою ризику тяжкого перебігу хвороби чи смерті є літні люди та люди з хронічними захворюваннями. Захистити себе та інших від інфікування допоможуть прості й корисні звички: використовуйте захисні маски, користуйтеся дезінфектантами, мийте руки і тримайте дистанцію понад 1,5 м. Вакцинація від COVID-19 дозволить українцям захистити себе і свої родини, щоб повернутися до звичного життя.

Центр первинної медико-санітарної допомоги смт. Букачівці повідомляє мешканців громади про початок вакцинації населення від COVID-19 і надає інформацію щодо її проведення.

У зверненні зазначається, що вакцинуватися потрібно буде двічі. Першочергово вакцинується сама мобільна бригада.

Так як флакони з вакцинами є багатодозні – 10 доз, і зберігаються відкритими тільки 6 годин, в центрі створено запис для всіх пацієнтів, котрі хотіли б вакцинуватися в першу чергу.

Для того, щоб внести себе в чергу, потрібно зателефонувати на номер реєстратора і вказати своє Прізвище, Імя, рік народження і номер мобільного телефону.

Зареєструватися можна буде за вказаними номерами:

У разі наявності вільних доз Вам перетелефонують.

Вакцинація добровільна.

Діти до 18 років і вагітні жінки не вакцинуються.