З днем родини, шановні мешканці Букачівської громади!

Дата: 08.07.2020 15:10

День родини в Україні святкують 8 липня вже кілька років поспіль. Але це доволі молоде свято. адже його почали відзначати щорічно лише з 2012 року.

Цікаво, що День родини припадає на день Петра і Февронії, покровителів сім'ї та шлюбу. Їхній шлюб є зразком християнського шлюбу.

У цей день намагайтеся приділити своїм рідним побільше уваги та подарувати радісні емоції.

Ви також можете провести День родини у незвичний спосіб. Пропонуємо вам декілька варіантів:

– поміняйтеся ролями: нехай ваші діти спробують побути батьками, а ви – дітьми (тільки не забудьте встановити правила);

– здійсніть список мрій – складіть його всією родиною і за один день намагайтеся втілити якомога більше;

– влаштуйте квест з незвичним маршрутом, поділіться на команди;

– приготуйте спільну вечерю, поділивши між собою обов’язки.

– обійміть членів своєї родини, скажіть їм, як ви їх любите і цінуєте, поділіться своїми почуттями.